Kategória
E-cigarety, vaping

Podľa údajov CDC (Center for Disease Control and Prevention) stojí fajčenie cigariet za 80-90% prípadov rakoviny v USA.

Vdychovaním cigaretového dymu sa do vášho tela, okrem dechtu, dostáva až 6000 škodlivých látok, ako je kyanovodík, formaldehyd či arzén. Až 67% fajčiarov umiera na ochorenie spojené s tabakovými cigaretami. Výskumy ohľadom škodlivosti cigariet hovoria jasne, ale v rámci hľadania spôsobov, ako pomôcť fajčiarom prestať fajčiť, naša spoločnosť stále zaostáva.

Produkty, ako sú nikotínové náplasti alebo žuvačky, sa zameriavajú iba na látkovú závislosť voči nikotínu a opomínajú cigaretu ako element spojený s rituálom a medziľudskými interakciami. Síce nám môžu krátkodobo nahradiť nikotín, ktorý prijímame zo zapálenej cigarety, ale k rannej káve si žuvačku s najvyššou pravdepodobnosťou nedáte. Jediný produkt, ktorý tieto problémy spoľahlivo rieši, je elektronická cigareta. E-cigarety stimuluje nie len telo, ale aj myseľ.

Každý fajčiar vie, že s fajčením je spojený aj prežitok z ukľudňujúceho držania cigarety či fajčenia vonku s priateľmi. Na rozdiel od nikotínových náplastí a iných narážok, vám elektronická cigareta poskytne všetky pôžitky spojené s fajčením staromódneho tabaku, a to bez nepriaznivých vedľajších účinkov. Elektronické cigarety obsahujú výhradne nikotín a ich fajčením tak do svojho tela, okrem neho a sladkej príchute, nevpúšťate nič iné. Zatiaľ čo ak si zabudnete dať dolu nikotínovú náplasť, tak tým riskujete otravu. Elektronická cigareta je rovnako prenosná a jednoduchá na užívanie, ako klasické cigarety. Veľkou výhodou e-cigarety IZY VAPE je zároveň jej dizajn a jednoduchosť. Niektorý vape je zbytočne komplikovaný a vyžaduje po vás nadbytočnú údržbu, pozornosť a čas. IZY VAPE po vás nič z toho nechce. Stačí rozbaliť a môžete užívať. Žiadne tlačidlá, či nabíjanie. V porovnaní s inými produktami na trhu sú elektronické cigarety IZY VAPE ľahko prenosné a hravo sa vám zmestia do vrecka. Svojim elegantný dizajnom nepritiahnu nechcenú pozornosť a vaši priatelia si tak sotva všimnú toho, že ste prešli zo starých cigariet na niečo nové.

IZY VAPE vám pomôže prestať fajčiť cigarety ľahko a rýchlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *