JEDNORAZOVÁ E-CIGARETA IZY VAPE VŽDY PRIPRAVENÁ

Jednorazová elektronická cigareta IZY VAPE ťa poteší nie len svojim elegantným dizajnom, ale aj delikátnymi príchuťami, ktoré si jednoducho zamiluješ. 
Jej hlavnou výhodou je komfortné a bezstarostné používanie. 
Nemusíš ju nabíjať, nahrievať, doplňovať ani stláčať žiadne tlačidlá. 
Neriešiš ani nepríjemný zápach, popol, či vyhadzovanie ohorkov. 
Proste vytiahneš z krabičky a ihneď si užiješ hustý dym so skvelou arómou. 
Čaká na teba až 600 potiahnutí. Jednoducho IZY.

Viac štýlu, viac ekológie

Elegantný dizajn inšpirovaný jednoduchosťou produktov svetoznámych značiek, kde nie je nič naviac. Žiadne tlačidlá, záhyby, otvor pre nabíjačku. Prečo by aj?

  • IZY VAPE nemusíš nabíjať, príde ti 100% nabitá a pripravená k použitiu.
  • IZY VAPE sa nemusí nahrievať. Chceš ju použiť? Jednoducho inhaluj, tým sa aktivuje.
  • IZY VAPE nemusíš otvárať, nie je potrebné doplňovať náplne. Vystačí na 600 potiahnutí.

Matná biela farba a decentné logo podtrhávajú tvar tejto jednorazovej e-cigarety. Telo tejto krásky sa vyrába v Shenzhene, rovnako ako napríklad produkty Apple. 

Náplne pochádzajú z Chorvátska. 

Sú kvalitné, chutné a na rozdiel od väčšiny e-liquidov- väčšie – 2 ml -> 600 potiahnutí. 

Bežná e-cigareta má náplň 1,6 ml a ponúka 450 potiahnutí, niektoré sú dokonca obmedzené na 12-15 potiahnutí s limitom používania na minúty. Je to tým, že kapacita batérie je 400 mAh, zatiaľ čo u iných e-cigariet je to len 350 mAh. To u IZY VAPE nehrozí. 

Žiadne limity, len hustý dym a skvelá chuť.

Pri výrobe sú používané eko – friendly materiály, kto sú recyklovateľné, pri vapovaní IZY VAPE nič nehorí a nič sa nepáli, nedochádza k znečisťovaniu vzduchu škodlivými látkami, ktoré vznikajú fajčením bežných cigariet. Žiadny popol a ohorky.

Zdravšia voľba pre teba aj tvoje okolie

Ako sme už zmienili, tak pri vapovaní nedochádza ku vzniku škodlivých látok.

S cigaretovým dymom vdychuješ nikotín, ktorý je návykový. 

Ďalej škodlivý decht, arzén a amoniak, jedovaté olovo, kyanovodík, oxid uhoľnatý a radu ďalších škodlivín.

S dymom z IZY VAPE vdychuješ nikotín, len ak chceš. K dispozíciu sú varianty s nikotínom aj bez neho. Potom sú tu nitrosamíny, tie nie sú zdravé, ale sú absolútne v zanedbateľnom množstve, oproti klasickej cigarete. V e-liquidoch sú taktiež ďalšie látky ako propylenglykon či glycerín, ale ani u jednej z nich nebolo preukázané akékoľvek ohrozenie zdravia.

Ďalším rozdielom je teplota spaľovania. Pri klasickej cigarete dochádza k zahriatiu až na 800°C a pri elektronických cigaretách, podľa značky, na 220-350°C. IZY VAPE sa zahrieva len na 140°C a je tak šetrnejšia k pľúcam.

Vďačná ti určite bude aj rodina a priatelia, pretože behom tvojho vapovania, im nehrozí žiadne pasívne vdychovanie škodlivého dymu. S tým sa spája aj parádne plus! IZY VAPE si vychutnáš kdekoľvek- v exteriéri aj interiéri. Takže či už budeš v bare, klube alebo v kancelárií, môžeš si užiť svoju chvíľku pohody.  

Šetri svoje pľúca aj peňaženku

Okrem zdravotných benefitov ponúka IZY VAPE aj ďalšie výhody. Napríklad cenu. Pri nákupe plniacich elektronických cigariet počítaj s počiatočnou cenou okolo 20-32€ za samotnú e-cigaretu. K tomu samozrejme náplne. 

IZY VAPE ti príde už naplnená e-liquidom podľa tvojej chuti a zaplatíš za ňu minimálne o 70% menej než za bežnú e-cigaretu.

IZY VAPE je lacnejšia aj v porovnaní s cigaretami. Jedna naša jednorazová e-cigareta ponúka 600 potiahnutí, čo sa rovná 3 krabičkám cigariet. Vzhľadom k tomu, že priemerná cena krabičky je okolo 4€, ušetríš zhruba 30%. 

S nikotínom alebo bez? Tvoja voľba

Chceš prestať fajčiť a vzdať sa nikotínu? Alebo chceš zvoliť zdravšiu variantu, ale nikotín si užívať aj naďalej? Je to na tebe. Všetky príchute ponúkame vo variante bez nikotínu (0 mg) a s nikotínom (18 mg).

Bežná cigareta má v sebe 8-10 mg nikotínu. Väčšina zhorí spoločne s tabakom a do tela sa dostane zhruba 1 mg. Do pary sa však pri vapovaní dostáva omnoho viac nikotínu. 

Ak teda zvolíš variantu s 18 mg nikotínu, môžeš počítať s tým, že nainhaluješ asi 33%. 

IZY VAPE je pre každého

Nezáleží či ste študent, podnikateľ, či športovec. IZY VAPE je vhodná pre každého.

Patrik Novotný

Študent vysokej školy

Dominika Kusá

Účtovníčka

Marián Tomčík

Obchodný manažér

Certifikáty IZY VAPE