Kategória
E-cigarety, vaping

Elektronická cigareta nie je len produktom, pomocou ktorého si doprajete svoju obľúbenú príchuť e-liquidu s nikotínom či bez, ale môže sa stať aj estetickým doplnkom pre váš každodenný život.

Zmestí sa do kabelky, aj náprsnej kapsy, a tak si ju so sebou môžete jednoducho vziať kdekoľvek. E-cigareta môže byť elegantným doplnkom vášho pracovného outfitu. Nič nevypovedá o profesionalizme tak, ako káva v ruke a e-cigareta nežne priložená k perám. Vďaka svojej jednoduchej presnosti, si ju môžete vziať aj na výlet s priateľmi. Aj v tom najveternejšom počasí si môžete dopriať dlhé ukľudňujúce potiahnutie, a to vďaka tomu, že elektronické cigarety ku svojej funkcii nepotrebujú oheň, a nemusíte sa tak horko-ťažko snažiť zapáliť si ju, aj v nepriaznivých veterných podmienkach. Elektronická cigareta funguje vždy a všade, a to nech je sychravo, či slnečno. Môžete ju poslať priateľom, alebo si ju dopriať s osviežujúcim nápojom. Ústa vám po nej nevyschnú, ale naopak- nasiaknu šťavnatou príchuťou citrusov či ovocných plodov.

Môžete si aj navoliť, koľko nikotínu chcete konzumovať a či vôbec.

Nikotín má preukázateľné stimulačné účinky na mozog. V kombinácii s rannou kávou vás spoľahlivo preberie a naštartuje na rušný pracovný deň. Ak si zvolíte beznikotínový liquid, doprajete si svoju obľúbenú meditačnú aktivitu aj v neskorých večerných hodinách bez obáv, že by mala neblahé účinky na kvalitu vášho spánku. S kľudným pohľadom a tichou hudbou vás dym ticho uloží k spánku. Elektronická cigareta je pre tých, ktorí sa neboja byť sami sebou. Pre jedincov, ktorí si cenia rozhovory s priateľmi nad pohárom vína, ale aj tých, ktorí sa chcú po dlhom dni zabaliť do perín a otvoriť svoju obľúbenú knihu alebo si pustiť guilty-pleasure reality show. E-cigareta vás nelimituje, ale doplňuje. Zvýrazňuje váš charakter a ukazuje svetu, akí ste- hraví, odvážni a jedineční.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *