Kategória
E-cigarety, ecigareta, vaping

Elektronická cigareta bez nikotínu je najlepšou voľbou


Elektronické cigarety sa v posledných rokoch stali obľúbenou alternatívou tradičného fajčenia. Ak však stále váhate, či dať vapingu šancu, potom je tento článok určený práve vám. Vysvetlíme vám, prečo by elektronická cigareta bez nikotínu mohla byť pre vás tou najlepšou voľbou.

 

   

                                              Zdroj: schueller.cc

 

Prečo by ste mali dať elektronickej cigarete šancu?

 

Ak ešte stále váhate, či začať s vapingom, existuje mnoho dôvodov, prečo to skúsiť. Najmä ak hovoríme o verzii bez nikotínu. Môžete byť napríklad zvyknutí na určité rituály, ktoré sú spojené s fajčením bežných cigariet. Cigareta s kávou alebo cigareta pred spaním a podobne. Ale verte mi, že o nič neprídete. A je toho oveľa viac.

 

Získate najmä následujúce:

  • lepšiu a menej škodlivú alternatívu fajčenia,
  • možnosť postupného odvykania od fajčenia,
  • lepšia kontrola spotreby,
  • finančné úspory,
  • chuťová alternatíva k tradičným cigaretám.

Vedeli ste, že…

 

…IZY VAPE vám ponúka výber až zo 16 lahodných príchutí, ktoré sú vyladené do posledného detailu? Vychutnáte si 100% arómu a hustý dym. A to bez potreby nabíjania, žhavenia a otravného stláčania tlačidiel. Jednoducho vytiahnite izoletu a vapujte.

 

Výhody elektronických cigariet bez nikotínu

 

Najmenej rizikovou alternatívou ku klasickým cigaretám, cigarám alebo IQOS sú nízkoteplotné e-cigarety bez nikotínu . Táto možnosť eliminuje nielen zdravotné účinky spojené s nikotínom, ale aj decht. To sú hlavné zložky tradičných tabakových výrobkov, ktoré sú spojené so zvýšeným rizikom rôznych zdravotných problémov

 

Výhody elektronických cigariet bez nikotínu možno rozdeliť do troch hlavných oblastí:

 

                                             Zdroj: izyvape.eu

 

Zdravotné výhody

 

Prechod na beznikotínový vaping umožňuje minimalizovať riziko fyzickej závislosti od nikotínu a podporuje zdravšie návyky. Beznikotínové e-cigarety znižujú zdravotné riziká, ako je zvýšená hladina adrenalínu alebo zvýšená srdcová frekvencia. Tým, že sa zbavíte nikotínu a dechtu, môžete tiež znížiť riziko srdcových ochorení a dýchacích problémov.

 

Psychologické benefity

 

Vapovanie bez nikotínu je súčasťou vhodnej stratégie postupného odvykania od fajčenia. Umožňuje vám postupne znižovať množstvo nikotínu v tele. Prechod na beznikotínový vaping vám preto umožní väčšiu kontrolu nad vašou potrebou fajčiť.

 

Ekonomické aspekty

 

Beznikotínová e-cigareta je spôsob, ako znížiť svoje náklady v porovnaní s tradičnými cigaretami. A samozrejme, z dlhodobého hľadiska sú veľmi dôležité aj výhody pre vaše zdravie. V budúcnosti to môže viesť k nižším zdravotným nákladom na lekárov.

 

Na ilustráciu, jedna e-cigareta môže nahradiť až 60 klasických cigariet.

 

TIP

 

Elektronická cigareta IZY VAPE je vyrobená zo šetrných recyklovateľných materiálov. Pri používaní neznečisťuje ovzdušie ani planétu.

 

Aké sú skúsenosti ľudí s vapingom bez nikotínu?

 

Skúsenosti ľudí s vapingom bez nikotínu sa samozrejme môžu líšiť. Každý máme svoje vlastné preferencie. Začnime teda faktami. Mnohí však uvádzajú tieto pozitívne skúsenosti:

 

 • Rýchle zníženie negatívnych účinkov fajčenia – neverte zavádzajúcim predsudkom o tom, že e-cigarety sú rovnako škodlivé alebo dokonca škodlivejšie ako klasické fajčenie. Naopak, mnohí používatelia po prechode na beznikotínový vaping zaznamenali zlepšenie svojho zdravia. Najmä pokiaľ ide o zmiernenie kašľa a iných dýchacích problémov.
 • Lepší zážitok z chuti a vô ne – mnohí ľudia si užívajú možnosť vychutnať si rôzne príchute a hustý, nedráždivý dym.
 • Oslobodenie od závislosti – mnohí používatelia sa vo svojich recenziách pochválili, že beznikotínová e-cigareta im umožnila prestať fajčiť tradičné cigarety.
 • Vapovanie ako moderný trend – pre mnohých používateľov je vapovanie spôsobom, ako sa zapojiť do sociálnej interakcie. Isis je jednoducho trendom našej doby. Na druhej strane, pravidelné fajčenie inšpiruje k opaku a sociálnej izolácii.

 

Záver

 

Elektronická cigareta bez nikotínu je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa snažia prestať fajčiť. Ak ste teda o vapingu počuli, ale stále váhate, nemusíte sa ničoho obávať. Za jej vyskúšanie nič nezaplatíte. Práve naopak. Táto možnosť vám ponúka širokú škálu výhod, vrátane minimalizácie zdravotných rizík, vychutnávania rôznych príchutí alebo len tak s chuťou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *