Kategória
E-cigarety, ecigareta, vaping

Aké boli najobľúbenejšie príchute vapingu v roku 2023?

Fajčíte bežné cigarety, ale uvažujete o zmene? Láka vás VAPE? V neustále sa rozširujúcom svete vapingu však môže byť ponuka príchutí požehnaním aj prekliatím. Možnosti sú nekonečné, od bežných tabakových príchutí až po komplexné ovocné zmesi. Čítajte teda ďalej a zistite, aké sú obľúbené príchute našich zákazníkov na rok 2023.

 

                                                                                            Zdroj: freepik.com

 

Prečo je vaping čoraz populárnejší?

 

Výber správnej príchute e-liquidu je osobnou voľbou, ale pre začínajúcich vaperov je vhodné začať s príchuťami, ktoré sa už osvedčili a stali sa populárnymi. A prečo sa vapovanie oplatí? Tu sú hlavné dôvody:

 

  • Nevyčerpateľná studnica príchutí – vaping ponúka široký výber príchutí, čo vám umožňuje experimentovať a objavovať nové chute podľa vašich preferencií.
  • Menej škodlivá alternatíva – v porovnaní s tradičným fajčením má vapovanie menej škodlivých účinkov na zdravie.
  • Prispôsobivosť – môžete si prispôsobiť intenzitu vapovania a, samozrejme, aj výber príchute alebo obsahu nikotínu.
  • Žiadny zápach – v porovnaní s tradičnými cigaretami vás pri vapovaní neobťažuje nepríjemný zápach. Naopak, vychutnáte si príjemnú vôňu a chuť.

 

Vedeli ste, že…

…v roku 1963 si vynálezca Herbert A. Gilbert dal patentovať zariadenie, ktoré sa podobalo dnešnej elektronickej cigarete?

 

Teraz vám povieme niečo viac o najobľúbenejších príchutiach roku 2023.

   Zdroj: izyvape.eu

 

CLASSIC TOBACCO

Majstrovské spracovanie klasiky, ktoré zachytáva autentický chuťový profil tradičného tabaku na ručné šúľanie. Je to pre vás ideálna voľba, ak si zachovávate lásku k tradičnej chuti tabaku. Táto príchuť je k dispozícii s nikotínom alebo bez neho, takže si môžete vybrať podľa svojich preferencií.

Zákazníci, ktorí prechádzajú z fajčenia na vapovanie, oceňujú tabakovú príchuť, pretože je blízka skutočnej cigarete. Pre niektorých je dôležité, aby sa aróma a chuť čo najviac približovali tradičnému fajčeniu.

 

MINT

Táto prírodná príchuť pre IZY VAPE vám ponúka osviežujúci zážitok s chladivou mentolovou chuťou. Zanechá vo vás pocit čistoty a sviežosti. Je to ideálna voľba, ak hľadáte niečo, čo vám zlepší deň a náladu.

Táto príchuť je ako osviežujúci dúšok studenej vody počas horúceho letného dňa – upokojuje a oživuje. Je príťažlivá pre tých, ktorí hľadajú niečo iné ako tabakové alebo sladšie ovocné príchute. Pre niektorých môže byť dôležitým faktorom osvieženie dychu. Príchuť MINT navyše pri každom potiahnutí prináša aj jemnú vôňu zelených rastlín, takže je vynikajúcou voľbou pre milovníkov prírody.

MANGO

Prírodná príchuť MANGO prináša do vapingu sladkú a exotickú chuť tropického ovocia, ktorá prináša pocit osvieženia a potešenia. Vychutnáte si ju, ak máte chuť na niečo ovocné a sladké, čo vás poteší aj počas daždivého dňa.

Táto príchuť je ako dozrievajúce mango priamo z tropickej plantáže – šťavnatá a plná sladkosti. Zároveň pripomína jemnú vôňu tropických záhrad, takže je skvelou voľbou pre milovníkov exotiky. Zákazníci si túto príchuť obľúbili práve pre jej prirodzenú a výraznú sladkosť exotického ovocia.

 

Strawberry

Prináša lahodnú a osviežujúcu chuť čerstvých jahôd, ktorá vám pripomenie pocit radosti a sladkej harmónie. Je výbornou voľbou, ak vás láka plná ovocná chuť. Prečo? Pretože táto príchuť je ako prvá letná jahoda z babičkinej záhrady – plná šťavy a sladkosti.

Okrem toho vám pripomenie príjemnú vôňu letných dní, takže je skvelou voľbou pre milovníkov ovocných ľahkých dezertov. Jahody sú jednou z najobľúbenejších odrôd ovocia. Preto vás neprekvapí, že jahody STRAWBERRY patria medzi najvyhľadávanejšie príchute.

 

BUBBLEGUM

Príchuť, ktorá vám prináša sladkú a zábavnú chuť žuvačky. Je to skvelá voľba, ak máte radi niečo sladké, čo vám spríjemní aj tie najťažšie chvíle. Alebo keď si potrebujete zlepšiť deň a náladu. Túto príchuť ocenia najmä študenti a mladšie ročníky, ale aj ľudia, ktorí si radi zaspomínajú na svoje detstvo.

 

Záver

Pri výbere vapingovej príchute je dôležité mať na pamäti svoje vlastné preferencie. A aké sú vaše obľúbené? Vybrali by ste si nikotínovú, alebo radšej beznikotínovú IZY VAPE? Či už máte radi obľúbené ovocné, sladké alebo klasické tabakové príchute, v ponuke je široká škála príchutí, ktoré vás určite nesklamú. Ak ešte len uvažujete o tom, že vyskúšate vaping, odporúčame začať s klasickými tabakovými príchuťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *