Kategória
E-cigarety, ecigareta, vaping

Zvíťazili sme v ankete Voľba spotrebiteľov 2023

 

V roku 2023 by sme sa mohli tešiť dôvere našich zákazníkov. Zvíťazili sme v prestížnej ankete – Voľba spotrebiteľov 2023. Hlasovali ste v nej aj vy? Tento úspech potvrdzuje nielen kvalitu našich výrobkov, ale aj to, že sa na nás možno spoľahnúť vo svete neustále sa meniacich preferencií spotrebiteľov. Prečítajte si viac informácií o tomto ocenení a o víťazovi IZY VAPE ONE.

                             Zdroj: facebook

 

Čo vieme o ocenení Volba spotrebiteľov?

 

Zúčastňujete sa na prieskume verejnej mienky? Páčia sa vám? Vedzte, že voľba spotrebiteľov – Najlepší nový výrobok je marketingový program, ktorý sa snaží nájsť nové výrobky, o ktoré je na trhu každoročne najväčší záujem. Koniec koncov, neexistuje väčšie uznanie pre výrobcu, ako keď zákazník ocení jeho úsilie priniesť na trh nový a zaujímavý výrobok.

 

Do programu sa mohli prihlásiť nové výrobky uvedené na trh od januára 2022 do júna 2023, ktoré prostredníctvom prieskumu hodnotilo až 4 000 spotrebiteľov.

 

Vedeli ste, že…

…výsledky, na základe ktorých bolo toto ocenenie udelené, zostavil a vyhodnotil NIQ na základe výskumu? Táto spoločnosť je celosvetovým lídrom v oblasti informácií pre spotrebiteľov.

Konkurencia bola veľmi vysoká. O priazeň spotrebiteľov v spotrebiteľskej ankete – Najlepší nový výrobok 2023 – bojovalo až 213 produktových inovácií od 144 spoločností. Tie boli rozdelené do celkovo 63 kategórií. Spoločnosti mali preto o účasť v programe väčší záujem ako v predchádzajúcich rokoch.

 

Kategórie produktov

Okrem tradičných kategórií, ako sú čaje, korenie, čokoládové pochúťky a slané pochúťky, tento marketingový program reaguje aj na súčasné spotrebiteľské trendy. Čoraz viac spotrebiteľov sa totiž zaujíma o vplyv výrobkov na životné prostredie alebo sa snaží o zdravší životný štýl.

 

Najmä kategórie so špeciálnymi produktmi zaznamenali vzostupný trend popularity:

 

  • bezlepkové,
  • vegánske,
  • bio,
  • organické.

Náš víťaz, elektronická cigareta IZY VAPE ONE, je z uvedených skupín výrobkov najbližšie k najekologickejšej. O konkrétnej kategórii v spotrebiteľskom prieskume 2023 budeme hovoriť neskôr.

 

Prečo sú prieskumy dôležité?

                       Zdroj: volbaspotrebitelov.sk

 

Dôvodov je niekoľko. V prvom rade je známe, že až dve tretiny spotrebiteľov majú väčšiu dôveru k výrobkom, ktoré sú hodnotené v nezávislých testoch. A takmer 40 % spotrebiteľov priznáva, že radi skúšajú nové výrobky. Samozrejme, vždy je lepšie, ak sú zároveň vyhlásené za “Najlepší nový výrobok roka”. Až 64 % kupujúcich si takéto výrobky s väčšou pravdepodobnosťou kúpi.

 

Pre výrobcov to zase znamená uznanie ich úsilia, ktoré sa premietne do vyššieho predaja.

 

Kto sa môže prihlásiť?

 

O grant sa môžu uchádzať všetci výrobcovia a distribútori výrobkov (okrem tabakových), ktorí uviedli na český trh nové alebo inovované výrobky alebo produktové rady. Samozrejme, vo vopred stanovenom termíne. Inovácie môžu byť produktového alebo marketingového charakteru. Dobrou správou je, že veľkosť spoločnosti nie je dôležitá. Prihlasovať sa môžu veľké medzinárodné spoločnosti aj menšie domáce firmy.

 

Naša víťazná kategória – jednorazové elektronické cigarety

 

Predstavujeme vám nášho víťaza: IZY VAPE ONE – prémiovú a elegantnú elektronickú cigaretu, ktorá ponúka neuveriteľne jemnú chuť a hustý dym bez nepríjemných pocitov a kašľa, ktoré sprevádzajú tradičné fajčenie. Na rozdiel od iných elektronických cigariet sa kazeta zahrieva len do 140 ℃.

 

IZY VAPE funguje tak, že premieňa tekutú náplň, známu ako e-liquid, na jemnú vodnú paru. A to prostredníctvom špičkového elektronického mechanizmu. K dispozícii je vo variantoch s nikotínom aj bez nikotínu a poskytne vám jedinečný zážitok. Elegantný vzhľad, jednoduchá manipulácia a veľké množstvo rôznych príchutí robia z tohto výrobku právoplatného víťaza.

 

Ďakujeme všetkým, ktorí hlasovali, a za uznanie, ktoré sme dostali.

 

Ak ste nehlasovali, dúfame, že budete hlasovať budúci rok. Ako vidíte, je to dôležité!

 

Záver

Sme veľmi radi, že zákazníci oceňujú náš záväzok poskytovať dokonalosť v každom aspekte našej elektronickej cigarety IZY VAPE ONE. Odporúčame všetkým, aby sa rozhodli pre kvalitu, ktorú ponúkame, a vychutnali si dokonalý zážitok z elektronickej cigarety, ktorá spája špičkový dizajn, vysoký výkon a jedinečný chuťový zážitok. Naše ocenenie je toho dôkazom. Tak smelo do toho a staňte sa víťazom vo svojej kategórii – život bez škodlivých cigariet.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *